Naujienų archyvas

Tarptautinė vaikų gynimo diena

2019 06 03

Tarptautinė vaikų gynimo diena – švenčiama birželio 1-ąją dieną. Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Tai pagrindinė sąlyga kuriant ir formuojant humanišką, teisinę ir dvasiškai sveiką visuomenę.

Įmonė EASTCON  prisidėjo prie Tarptautinės vaikų gynimo dienos, skirdama dėmesį ir paramą vaikams, kuriems to iš tikrųjų reikia. 

2019 m. gegužės 31 d. mūsų įmonės atstovai, lankėsi Lazdijų vaikų namuose . Ten vaikų gynimo dienos proga vyko renginys, kuriame turėjome progą, keletą valandų pamatyti vaikų gyvenimą iš arti ir bent maža dalimi prisidėti prie šios šventės. Buvo įteiktos dovanos: natūralios vilnos patalynės gaminiai, firminiai EASTCON termopuodeliai, pliažo skėčiai, priešpiečių dėžutės, pledai.

Birželio 1 dieną dalyvavome kasmetiniame asociacijos „Vilnius International Club“ organizuojamame renginyje „Būkime kartu“ Nemenčinėje. Renginyje dalyvavo apie 150 vaikų iš Vilniaus regiono vaikų namų ir dienos centrų. Taip pat 16 tėvų netekusių vaikų iš Ukrainos konfliktinių regionų. Šiame renginyje kiekvienam vaikui, buvome paruošę po mažą asmeninę dovanėlę (firminį EASTCON puodelį ir arbatos rinkinuką), vaikams iš Ukrainos vaikų globos namų, kurie yra per Ukrainos karinius neramumus netekę savo tėvų, skyrėme natūralios vilnos patalynės gaminius.


0001_img_5305_1561456635-41dfec0500bb8bdbe9e2398a80007c1e.JPG